رُهام روشا

تاریخچه روهام روشا

گروه صنعتی «رهام» در سال 1389 با تمرکز بر احداث کارخانجات تولید خودرو در ایران و خارج از کشور بنا نهاده شده و در ادامه از سال 1399 با تاسیس شرکت «رهام روشا» فعالیت خود را در زمینه مواد غذایی آغاز کرده است. این شرکت با کسب مجوزها، گواهینامه‌های رسمی و استانداردهای لازم، رسالت اصلی خود را مشارکت مسئولانه در حفظ سلامت و بهداشت جامعه قرار داده است.
شرکت «روهام روشا» تلاش کرده است تا با بهره‌گیری از تجربیات ارزشمند و موفق بیش از 20 سال گذشته در زمینه صنعت و کشاورزی و با در اختیار داشتن پرسنل با تجربه و رعایت استانداردهای کیفی جایگاه خود را در حوزه غذایی کشور ارتقا دهد.
هم‌اکنون این شرکت دارای دو برند ثبت‌شده به نام‌های «پرگولا» و «دردیسان گلد» است. برند پرگولا پنج محصول شامل نخود، عدس، لوبیا قرمز، لپه و لوبیا چیتی را وارد بازارهای داخلی کرده و درآینده‌ای نزدیک محصولات متنوع دیگر را روانه بازارهای داخلی و خارجی خواهد کرد.
در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی، شرکت «روهام روشا» در فعالیت مشترکی با «بنیاد کودک ایران» به‌عنوان همیار و کمک کننده به این بنیاد از کودکان مستعد تحصیل کم برخوردار حمایت می‌کند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print