گروه صنعتی «رهام» در سال 1389 با تمرکز بر احداث کارخانجات تولید خودرو در ایران و خارج از کشور بنا نهاده شده و در ادامه از سال 1399 با تاسیس شرکت «رهام روشا» فعالیت خود را در زمینه مواد غذایی آغاز کرده است. این شرکت با کسب مجوزها، گواهینامه‌های رسمی و استانداردهای لازم، رسالت اصلی خود را مشارکت مسئولانه در حفظ سلامت و بهداشت جامعه قرار داده است.
شرکت «روهام روشا» تلاش کرده است تا با بهره‌گیری از تجربیات ارزشمند و موفق بیش از 20 سال گذشته در زمینه صنعت و کشاورزی و با در اختیار داشتن پرسنل با تجربه و رعایت استانداردهای کیفی جایگاه خود را در حوزه غذایی کشور ارتقا دهد.
هم‌اکنون این شرکت دارای دو برند ثبت‌شده به نام‌های «پرگولا» و «دردیسان گلد» است. برند پرگولا پنج محصول شامل نخود، عدس، لوبیا قرمز، لپه و لوبیا چیتی را وارد بازارهای داخلی کرده و درآینده‌ای نزدیک محصولات متنوع دیگر را روانه بازارهای داخلی و خارجی خواهد کرد.
در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی، شرکت «روهام روشا» در فعالیت مشترکی با «بنیاد کودک ایران» به‌عنوان همیار و کمک کننده به این بنیاد از کودکان مستعد تحصیل کم برخوردار حمایت می‌کند.