«گروه صنعتی و غذایی رهام» با تکیه بر دانش و توانمندی مدیران خود در عرصه‌های بین‌المللی و ملی اثرات تاثیرگذاری در صنایع مختلف به‌جای نهاده است.

گروه رهام در سال 1389 با تمرکز بر احداث کارخانجات تولید خودرو در ایران و خارج از کشور بنا نهاده شده و در ادامه بر اساس مسئولیت اجتماعی و لزوم حمایت از دانش آموزان مستعد تحصیل کم برخوردار اقدام به تاسیس شرکت «رهام روشا» در زمینه تهیه، تولید، بسته‌بندی، توزیع، خرید و فروش و صادرات و واردات کلیه مواد غذائی بخصوص انواع خشکبار، حبوبات، عرقیجات، محصولات دامی و کشاورزی و صنایع تبدیلی و خوراک دام و طیور ارائه خدمات و تامین نیاز تولید کنندگان کشاورزی و دامی کرد.

برندها

هم‌اکنون این شرکت دارای دو برند ثبت‌شده به نام‌های «پرگولا» و «دردیسان گلد» است. برند پرگولا پنج محصول شامل نخود، عدس، لوبیا قرمز، لپه و لوبیا چیتی را وارد بازارهای داخلی کرده و درآینده‌ای نزدیک محصولات متنوع دیگر را روانه بازارهای داخلی و خارجی خواهد کرد.

شبکه توزیع

به منظور توزیع عادلانه محصولات، شرکت رهام روشا نسبت به عقد قرارداد با فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای از قبیل رفاه، وین مارکت، کوروش، جانبو و فروش اینترنتی در فروشگاه دیجی کالا و فروشگاه بایا اقدام کرده است.